Vinařství Janoušek | Doprava a platba
15870
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15870,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Doprava a platba

Jak vám můžeme zboží doručit

Objednávky nad 2 000 Kč mají dopravu ZDARMA.

  a) Expresní přeprava IN TIME

  cena: 180

  Dodání zboží zásilkovou společností IN TIME, termín dodání do druhého pracovního dne (tzn. 24 hodin od expedice). O čase doručení budete informování pomocí SMS/e-mailu a řidič Vás bude také telefonicky kontaktovat. Každou láhev pro Vás pečlivě balíme a ukládáme do speciálně upraveného přepravního kartonu, abychom zabránili rozbití lahví, a to se odráží v ceně dopravy.

   

  b) Osobní odběr u nás

  cena: 0

  Telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové pošty je možné se domluvit na osobním odběru v našem skladu na adrese v ulici Nádražní 472, 691 03 Rakvice, email: info@vinarstvijanousek.cz, tel.: +420 604 550 376 a to ve všední dny od 8:00 do 16:00. V tomto případě akceptujeme pouze platbu v hotovosti. Při osobním odběru se neúčtuje poplatek za doručení zboží.

   

   

   

   

  Možnosti platby objednávek

  Převodem,  dobírkou nebo hotově při osobním odběru.

  Převodem z účtu

  Při odeslání platby převodem z účtu bude Vaše objednávka vyřízena až po připsání platby na náš účet. V takovém případě je důležité, aby byla Vaše platba připsána na náš účet nejdéle do 15 dnů od uskutečnění objednávky, jinak bude tato objednávka stornována.

  Bankovní spojení: 155802745/0300, ČSOB

  V HOTOVOSTI Dobírkou

  U platby dobírkou neaplikujeme žádnou přirážku, tento způsob platby je ale limitován objednávkami nepřesahujícími částku 10.000,- Kč. U tohoto způsobu platby uhradíte zboží v hotovosti při převzetí od kurýrní společnosti.

  V HOTOVOSTI při osobním vyzvednutí

  V tomto případě nás, prosím, kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové pošty (info@vinodoc.cz) s Vámi navrženým termínem vyzvednutí zboží.

  Už jste u nás nakupovali? Přihlaste se a získáte přehled o objednávkách.