Vinařství Janoušek | Obchodní podmínky
15291
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15291,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky (VOP)

Informace o zákaznících (jméno, příjmení, fakturační adresa, PSČ, e-mailová adresa, kontaktní telefon) jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů..

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v  internetovém obchodě Vinařství Janoušek. nacházejícím se na internetové adrese www.vinarstvijanousek.cz a www.vinarstvijanousek.cz/eshop-vinarstvi-janousek/. Všem našim zákazníkům doporučujeme seznámit se s níže uvedenými obchodními podmínkami a nákupním řádem.

Potvrzením objednávky zákazník souhlasí s níže uvedenými podmínkami nákupu v internetovém obchodě http://www.vinarstvijanousek.cz/eshop-vinarstvi-janousek/

 

Upozornění

Dle zákona č. 305/2009 Sb. je prodej alkoholických nápojů (vína), tedy i mnoha položek našeho sortimentu, zakázán osobám mladším 18 let. Respektujte prosím tuto skutečnost.

Při objednávce přes eshop proto budete vyzváni k ověření této skutečnosti. Děkujeme za pochopení.

 

Nakupování

Přijetí objednávky a její potvrzení

Po dokončení objednávky obdržíte na email uvedený v objednávce automaticky vygenerovaný email s potvrzením přijetí objednávky do našeho systému. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás.

Pokud jste u nás registrováni, nezapomeňte se před podáním objednávky přihlásit.

O Vaší objednávce jsme okamžitě informováni i my, zkontrolujeme ji, ověříme dostupnost zboží a objednávku potvrdíme, případně vás při nesrovnalostech kontaktujeme. Na zadaný email obdržíte doklad v PDF o prodeji zboží a informací o expedici.

Objednávka zboží je závazná a řídí se těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem uvedeným zde. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy.

Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Vlastníkem zboží se kupující stává v okamžiku zaplacení kupní ceny a převzetí zboží.

 

Registrace

Registrace slouží zejména Vám, našim zákazníkům, abyste mohli plně využít všech výhod a funkcí, jež eshop nabízí.

Registrovaný uživatel

  • Má větší pohodlí při nakupování. Celý proces se zrychlí díky předvyplněným údajům fakturační a dodací adresy a kontaktních čísel. Tyto údaje ale můžete v každé objednávce změnit dle potřeby.
  • Má přístup k historii dříve uskutečněných objednávek.
  • Je informován o novinkách, akcích, pozvánkách apod. emailem. Emaily posíláme obvykle ne častěji než jednou měsíčně. Zasílání emailů lze kdykoliv zrušit.

Registrovaní zákazníci a kupující dávají souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Osobní údaje nepředáváme ani neprodáváme třetím stranám!

Registrace zákazníka není podmínkou pro uskutečnění nákupu v eshopu.

 

Způsob platby, doprava a dodací lhůty

Tyto náležitosti upravuje samostatný dokument, jehož znění najdete na tom to odkaze „Doprava a platba“.

 

Převzetí zásilky kupujícím

Při převzetí zásilky vždy ještě za přítomnosti přepravce se přesvědčte, že obal zásilky není poškozený (promáčknutý, roztrhaný, rozmočený, porušena balící páska). Pokud tomu tak je, ihned s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky a zásilku nepřebírejte. Napište prosím na náš email info@vinarstvijanousek.cz, z jakých důvodů jste nepřevzali zásilku. Co nejdříve se s Vámi spojíme a společně domluvíme dodání nové zásilky.

Pokud je zásilka v pořádku, je Vaší povinností bez zbytečného odkladu si dodané zboží prohlédnout a o případných závadách a nedostatcích nás informovat písemnou cestou (dopis nebo email) do tří dnů od jeho doručení. Toto se vztahuje i na neúplnost dodávky a nesrovnalosti v počtu dodaného zboží. Při reklamaci je nutné se zbožím předložit kopii dodacího listu (faktury) spolu s dokladem o zaplacení.

 

Odstoupení od smlouvy

Aby pro vás bylo nakupování v našem eshopu opravdu bez rizika, řídíme se zákonem 367/2000 Sb. a poskytujeme 14ti denní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti.

 

V Rakvicích dne 1.4.2018

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Neprodáváme alkohol osobám mladším 18-ti let!